Węglowe

Grille węglowe Weber

Chyba nic nie kojarzy się z grillowaniem tak bardzo, jak grill opalany węglem. W dobie urządzeń elektrycznych tylko grille węglowe marki Weber pozwolą Wam poczuć smak prawdziwie przyrządzonej karkówki albo dobrze wysmażonej kiełbasy z grilla. Nowoczesne "wynalazki" nie są w stanie zapewnić tego samego doznania, tej rozkoszy...

Grille węglowe Weber

Chyba nic nie kojarzy się z grillowaniem tak bardzo, jak grill opalany węglem. W dobie urządzeń elektrycznych tylko grille węglowe marki Weber pozwolą Wam poczuć smak prawdziwie przyrządzonej karkówki albo dobrze wysmażonej kiełbasy z grilla. Nowoczesne "wynalazki" nie są w stanie zapewnić tego samego doznania, tej rozkoszy dla podniebienia. Tylko grill z prawdziwego zdarzenia, na opał węglowy, może tego dokonać. Żadna karkówka, szaszłyk, kiełbasa nie będą smakować równie wybornie, jak te przyrządzone na własnoręcznie rozpalonym ogniu. 

Pasjonaci grillowania doskonale wiedzą, że to nie tylko proste przyrządzanie posiłku, który skądinąd smakuje wyśmienicie. Grillowanie to całe wydarzenie towarzyskie. Może być to małe grono najbliższej rodziny mieszkającej pod jednym dachem albo nieco większe kółko znajomych albo sąsiadów. Grillowanie to okazja do spotkania ze znajomymi, zobaczenia się z kolegami, spędzenia czasu z tymi, na których naprawdę Wam zależy. Oprócz nadrobienia zaległości towarzyskich z przyjaciółmi, których na co dzień się nie widuje, grill może być równie dobrze efektywniejszą rodzinną kolacją albo obiadem. W zabieganym współczesnym świecie może brakować czasu dla najbliższych krewnych. Warto zatem wykorzystać każdą chwilę, którą można spędzić razem. Wspólny posiłek to wspaniała po temu okazja. A żaden posiłek nie będzie tak smakował ani tak integrował uczestników jak wspólne grillowanie. Oczywiście na grillu węglowym, najlepiej marki Weber! Takie wydarzenie rodzinne daje sposobność nie tylko do wspólnego spędzenia razem czasu i cieszenia się smakiem ulubionych potraw, ale wymaga także współpracy przy przygotowywaniu posiłku. Nic innego nie może w tak miły i skuteczny sposób "wymuszać" zorganizowania i dogadania się wśród tej najbliższej, rodzinnej grupy społecznej.

Grille Weber węglowe

Węglowe grille Weber to połączenie tradycji z nowoczesnością bez uszczerbku dla któregokolwiek z tych elementów. Marka grillów Weber zapewnia najwyższą jakość zarówno samego sprzętu, jak i przyrządzonych na nim potraw. Zachowując samą istotę grillowej tradycji, jaką jest grillowanie posiłku na żelaznej kracie zawieszonej nad żarzącymi się węgielkami, grille węglowe Weber są przy tym łatwe w utrzymaniu w czystości. Wyjmowane części nietrudno jest oczyścić z sadzy po skończeniu grilla. Ponadto najwyższej jakości materiały, z których są wykonane, zapewniają długoletnią przydatność grilli marki Weber. Nierdzewna stal nie tylko dobrze się prezentuje, ale też bezpieczna jest przed korozją. Co za tym idzie, produkty Weber są bezpieczne dla zdrowia grillowiczów. 

O długotrwałej przydatności grillów węglowych Weber najlepiej świadczą udzielane przez producenta gwarancje, sięgające zwykle około 10 lat. 

Grille Weber węglowe są łatwe nie tylko w utrzymaniu w lśniącym nowością stanie, ale także dzięki zamontowanym do wielu modeli kółkom bardzo prosto jest je przemieszczać. Można więc ustawić wybrany grill w dowolnym miejscu ogrodu, a po skończonej imprezie równie łatwo go schować. 

Choć nazwa grille "węglowe" może wydawać się ograniczać ten rodzaj grillów do przyrządzania potraw na węglu drzewnym, w węglowych grillach Weber można opalać także brykietem.

Więcej

Węglowe 

Ilość produktów: 14

Podkategorie

 • Kettle

  Sięgamy po grill – który będzie dla nas najlepszy?

  Ciężko sobie wyobrazić sezon wiosenno-letni bez grillowania, zwłaszcza jeśli mamy do tego odpowiednie warunki. Dlatego posiadacze domów z ogrodami, jak również z tarasami bardzo chętnie sięgają po grille. To idealny sposób, by zjeść coś smacznego, ale nie tylko, ponieważ grillowanie stwarza też okazję do spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Tylko jaki dokładnie grill kupić? Gdzie go szukać? Tego dowiesz się z poniższego tekstu!

  Sięgamy po grill – co mamy do wyboru?

  Trzeba przyznać, że producenci stanęli na wysokości zadania i udostępniają nam bardzo szeroki wybór grillów. Co dokładnie mamy do wyboru? Przede wszystkim grille węglowe kettle, czyli coś dla miłośników klasycznego grillowania. Tego typu grille zostały tak zaprojektowane, by mogli z nich korzystać zarówno doświadczeni grillowicze, jak i amatorzy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę.

  Obok grillów węglowych, znajdziemy również grille gazowe. Na ich korzyść przemawia fakt, że możemy na nich łatwo i szybko ustawić temperaturę, jak również ją kontrolować. Ostatnią z
  dostępnych propozycji są grille elektryczne. W tym przypadku mamy do czynienia z produktem, który zapewnia szybkie rozpoczęcie grillowania. Jedyne, co musimy zrobić, to włożyć wtyczkę do gniazdka.

  Sięgamy po grill – który dla nas najlepszy?

  Który w takim razie grill wybrać? Wszystkie dostępne rodzaje grilla mają swoje mocne, jak i słabe strony. Jednak skoro jesteśmy tymi szczęśliwcami, którzy dysponują domem z ogrodem bądź tarasem, to warto poczuć prawdziwy klimat grillowania. Zapewnić nam go mogą tylko węglowe grille weber kettle. Dlaczego akurat one? Już samo przygotowanie grilla do pracy niesie ze sobą wiele frajdy, a co dopiero, gdy już będziemy mogli wykazać się w roli gospodarza domu, czyli osoby, która będzie też sprawowała pieczę nad grillowanymi potrawami.

  Grille węglowe żyją troszkę swoim życiem, nie mamy nad nimi pełnej kontroli, ale i tak zapewniają wyśmienity smak potraw. Z grilla elektrycznego, czy gazowego również możemy korzystać. Jednak prawdziwy smak potraw grillowanych dają tradycyjne konstrukcje, jak te, które wymagają użycia węgla. Co więcej, z rozwiązań gazowych i elektrycznych i tak korzystamy na co dzień, bo praktycznie każdy z nas ma tak zasilaną kuchnię. Po co ją przenosić do ogrodu, skoro mamy do dyspozycji tak świetny grill węglowy?

  Sięgamy po grill – gdzie szukać?

  Gdzie kupimy grill weber kettle? Na pewno nie w pierwszym lepszym sklepie. Grille tego typu sprzedawane są na pewno w specjalistycznych punktach, ale nie tylko. Bardzo często można je dostać w wielobranżowych sklepach. Wystarczy dobrze rozejrzeć się wokół siebie, a z pewnością szybko uda nam się ustalić, gdzie dostaniemy taki grill.

  Jeśli nie chcemy szukać, zawsze możemy sięgnąć po łatwiejsze rozwiązanie, czyli zajrzeć do sieci. W Internecie również sprzedawane są grille węglowe Kettle, więc wystarczy w wyszukiwarce wpisać interesującą nas frazę, a szybko ustalimy, kto może nam zaoferować odpowiedniej wielkości grill.

 • Master-Touch GBS
 • Performer

  Grille węglowe – gdzie się sprawdzą?

  Grille węglowe to grille z tradycją, co nie zmienia faktu, że producenci i tak starają się je modyfikować i ulepszać. Dzięki temu dziś do dyspozycji mamy wysokiej jakości produkt, który umożliwia przyrządzanie różnego typu potraw. Gdzie dokładnie sprawdzi się taki grill węglowy? Tego dowiesz się z poniższego tekstu!

  Grille węglowe w ogrodzie

  Przede wszystkim grille węglowe performer to rozwiązanie, które sprawdzi się w dużym ogrodzie. Posiadacze domów z posesją mają to szczęście, że mogą delektować się przygotowywanymi na nim potrawa. Wszystko dlatego, że tego typu grille zostały tak zaprojektowane, by zapewnić najwyższą jakość przygotowywanych potraw.

  Dzięki temu już nigdy nie będziemy musieli martwić się o to, że nasze jedzenie na grillu będzie nierówno wypieczone, przypalone, lub w ogóle nie będzie nadawało się do jedzenia. Grille węglowe zapewniają równomierne wypiekanie. Również jego użytkowanie jest bardzo proste, więc każdy, kto zdecyduje się nim wzbogacić swój ogród, nie powinien mieć problemu z jego obsługą. Tym samym nie tylko można miło spędzić czas na grillowaniu w swoim ogrodzie, ale również wykazać się w roli kucharza.

  Grille węglowe na tarasie

  Jednak na grille performer mogą sobie pozwolić nie tylko posiadacze domów z ogrodem, ale również z dużym tarasem. Taki grill może stać się ozdobą naszego tarasu, a przy okazji zapewni nam możliwość przyrządzania swoich ulubionych potraw i spędzania czasu wspólnie z bliskimi. Na korzyść grilla węglowego przemawia fakt, że dostępny jest w różnych wariantach, więc każdy z nas może go dobrać odpowiednio do wielkości swojego tarasu, czy posesji.

  Co więcej, jest to grill, który zapewnia nam bezpieczeństwo, więc nie trzeba martwić się o to, czy nie spowoduje żadnych szkód. Grill został wyposażony w pokrywę, która utrzymuje ciepło wewnątrz grilla. Jakby tego było mało, to w pokrywie tej zostały również zamontowane termometry, które umożliwiają kontrolę temperatury przygotowywanych potraw.

  Grille węglowe na balkonach

  A co z balkonami? Czy tutaj również grille węglowe weber perfomer się sprawdzą? Niestety na większości osiedli grillowanie na balkonach jest surowo zabronione, zwłaszcza z wykorzystaniem grillów węglowych na małej przestrzeni. Powody tego są różne, ale zazwyczaj grillowanie z wykorzystaniem tego typu produktów niesie ze sobą ryzyko wywołania pożaru, jak również zakłócania komfortu sąsiadów. Grillować na balkonach pozwala się tam, gdzie balkony są większe. Jednak to nie oznacza, że tutaj możemy sięgnąć po grill węglowy. Na balkonie o wiele lepiej sprawdzi się grill elektryczny.

  Podsumowując, można stwierdzić, że grille węglowe sprawdzają się tam, gdzie mamy odpowiednie warunki. Nie brakuje ich w domach z dużymi ogrodami, ale również z mniejszymi. Grill nie zajmuje dużo miejsca, więc wystarczy kilka dodatkowych metrów, by już móc rozpocząć przygodę z grillowanie. Co ważne, w porównaniu do innych propozycji, grill węglowy nie zakłóca komfortu sąsiadów, co najwyżej może w nich wzbudzić apetyt, bo aromat roznoszący się z grilla może obudzić każdy żołądek.

 • Summit
 • Wędzarnie

  Grillo-wędzarnie węglowe – co warto o nich wiedzieć?

  Ostatnio coraz częściej mówi się o grillo-wędzarniach. Czym one jednak są? Jakie możliwości dają nam takie grillo-wędzarnie? Gdzie się sprawdzą grille węglowe wędzarnie? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedzi w poniższym tekście!

  Grillo-wędzarnie węglowe – co to takiego?

  Czym właściwie są takie grille węglowe wędzarnie? Już po samej nazwie możemy wnioskować, że do czynienia mamy z urządzeniem wielofunkcyjnym, które ma opcję grillowania i wędzenia. Dzięki takiemu urządzeniu jednocześnie możemy przyrządzić złociste skrzydełka z kurczaka, jak również uwędzimy ryby bądź szynkę.

  To jednak nie wszystko, ponieważ mobilne grillo-wędzarnie opalane węglem drzewnym pozwalają również na grillowanie warzyw, jak i ich wędzenie. To z pewnością zadowoli tych, którzy nie przepadają za tradycyjnymi potrawami z grilla. Takie grillowanie może nabrać zupełnie innego charakteru i sprawić, że na długo zostaniemy w pamięci swoich gości.

  Grillo-wędzarnie węglowe – gdzie się sprawdzą?

  Przede wszystkim grillo-wędzarnie sprawdzą się na dużych przestrzeniach. Dlatego to produkt, o którym powinni pomyśleć posiadaczy własnych domów z dużymi działkami. Co ważne, grille węglowe wędzarnie dostępne są w różnych rozmiarach, więc każdy z nas może ich wielkość dostosować do swoich oczekiwań, jak i posiadanej przestrzeni.

  Nie sposób również pominąć faktu, że grillo-wędzarnie są mobilne i opalane na węgiel drzewny, co oznacza, że również możemy je zamontować na swojej działce za miastem, czy nad jeziorem. Niezależnie od tego, czy jest ona wyposażona w elektryczność. Tym samym weekendowe wyjazdy zyskają na atrakcyjności. Będziemy mogli nie tylko wypoczywać na łonie natury z dala od miejskiego zgiełku, ale również wzbogacić swoje wyjazdy ulubionymi potrawami z grilla, jak i z wędzarni.

  Grillo-wędzarnie węglowe – gdzie kupimy?

  Gdzie dokładnie wędzarnia węglowa jest sprzedawana? To pytanie pewnie teraz zadaje sobie wielu z nas i nie ma co się dziwić, bo widać, że wędzarnia węglowa to godny uwagi produkt. Na samą myśl o przyrządzanych na nim potrawach, czy wędzonych rybach, bądź mięsie można poczuć się głodnym. Dlatego, zanim sezon grillowy znów do nas zawita, warto wcześniej rozejrzeć się za odpowiednim urządzeniem. Gdzie kupimy taką wędzarnię węglową?

  Całe szczęście nie powinniśmy mieć z tym większych trudności, ponieważ zarówno producenci, jak i sprzedawcy prowadzą punkty stacjonarne, w których można nabyć. Poza tym wędzarnię węglową powinniśmy też dostać w sklepach wielobranżowych, więc wystarczy zgłosić się do najbliższego, by sprawdzić, czy mają w ofercie grille węglowe wędzarnie, które spełnią nasze oczekiwania. Jeśli w swojej okolicy nic takiego nie znajdziemy lub nie chcemy tracić czasu na szukanie, to zawsze możemy zajrzeć do sieci.

  Zakupy w Internecie mają to do siebie, że zapewniają nam szybki dostęp do produktów, jak również możliwość bezpośredniej dostawy do domu, więc w kilka minut możemy kupić odpowiednią grillo-wędzarnię do swojego domu.

 • Przenośne

  Przenośne grille węglowe – gdzie dostaniemy jakościowy produkt?

  Ciężko sobie wyobrazić dom z ogrodem, bez grilla. To dzięki niemu możemy przyrządzać smaczne potrawy, a przy tym miło spędzać czas na zewnątrz w gronie najbliższych. Aby jednak móc w pełni korzystać z uroków jego posiadania, należy sięgnąć po jakościowy produkt. Gdzie go dostaniemy? Tego dowiesz się z poniższego tekstu!

  Przenośne grille węglowe – czym są?

  Zanim przejdziemy do określenia tego, skąd wziąć jakościowy grill węglowy, warto ustalić, czym on w ogóle jest. Co skrywa się pod nazwą przenośne grille węglowe? Do czynienia mamy z produktem, które zapewnia możliwość przyrządzania różnych potraw – od mięsnych, po rybne, czy warzywne.

  Co ważne, grill jest przenośny, więc możemy go ustawiać w dowolnym miejscu ogrodu, jak i tarasu. Nie sposób pominąć też tego, że przenośne grille opalane są węglem drzewnym, więc tym samym mamy do czynienia z grillem, z którego obsługą nie powinien mieć nawet początkujący użytkownik.

  Przenośne grille węglowe – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

  Wydawać, by się mogło, że w zakupie przenośnego grilla węglowego nie ma nic szczególnego. Niektórzy nawet mogą uznać grill jak grill, nie różnią się między sobą. Jednak w praktyce szybko można się przekonać, że różnice wpływają nie tylko na sposób użytkowania, ale również na smak potraw, jak i jego wytrzymałość. Na co w takim razie zwrócić uwagę, gdy sięgamy po węglowe przenośne grille weber przenośne? Najważniejsza powinna być dla nas jakość grilla.

  Powinniśmy stawiać na te urządzenia, które wykonane są z najwyższej jakości surowców, bo dzięki temu zapewnimy sobie grill na długie lata, a nie na jeden sezon. Poza tym powinniśmy wziąć pod uwagę, czy dane urządzenie zapewnia równomierne wypiekanie potraw, czy jest bezpieczne w użyciu i czy jest proste w czyszczeniu, jak i utrzymaniu.

  Niektórzy pewnie sięgną po tańsze rozwiązania, lecz one zwykle wytrzymują jeden sezon. Dlatego przy wyborze przenośnego grilla węglowego nigdy nie powinniśmy kierować się ceną, lecz renomą producenta, jak również jakością danego urządzenia.

  Przenośne grille węglowe – gdzie dostaniemy jakościowy produkt?

  Gdzie można nabyć przenośne grille węglowe weber? Całe szczęście coraz więcej producentów ma świadomość, że to jedno z najlepszych rozwiązań, dlatego też w ich ofercie nie brakuje tego typu grillów. Aby go nabyć, wystarczy zgłosić się do jednego z najbliższych punktów sprzedających grille. Jeśli tak nie będzie dostępny przenośny grill węglowy, to warto też zajrzeć do sklepów wielobranżowych.

  Dla osób preferujących wygodniejsze rozwiązania zawsze pozostaje Internet. Tutaj nie tylko szybko ustalimy, gdzie sprzedawane są przenośne grille węglowe, ale również będziemy mogli zamówić go z dostawą do domu. Aby dokonać zakupu, potrzebujemy jedynie urządzenia z dostępem do sieci, jak również trochę wolnego czasu. Z tym jednak nie powinno być większych problemów, bo praktycznie każdy nowoczesny telefon zapewnia dostęp do Internetu i możliwość robienia za jego pośrednictwem zakupów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów