Elektryczne

Grille elektryczne Weber

Nasz sklep posiada w ofercie rozwiązanie dla wszystkich miłośników grillowanego jedzenia, którzy mieszkają w centrum miasta lub w domach wielorodzinnych. Grille elektryczne Weber to bowiem świetna alternatywa dla standardowych rozwiązań, które działają na bazie gazu lub węgla drzewnego. Jak wiadomo, korzystanie z urządze...

Grille elektryczne Weber

Nasz sklep posiada w ofercie rozwiązanie dla wszystkich miłośników grillowanego jedzenia, którzy mieszkają w centrum miasta lub w domach wielorodzinnych. Grille elektryczne Weber to bowiem świetna alternatywa dla standardowych rozwiązań, które działają na bazie gazu lub węgla drzewnego. Jak wiadomo, korzystanie z urządzeń wykorzystujących tego rodzaju surowce, może być niepożądane i uciążliwe dla sąsiadów. Grille Weber elektryczne mogą być więc używane w zamian, oczywiście bez utraty walorów smakowych.  

Grille Weber elektryczne – różnorodna oferta i funkcjonalność

Wszystkie grille elektryczne Weber jakie znajdują się w naszej ofercie, są niezwykle designerskie, a także wyjątkowo funkcjonalne. Każda nasza propozycja jest gwarantem oryginalnego smaku grillowanych potraw, jaki otrzymywany jest w przypadku tradycyjnych rozwiązań. Większość naszych propozycji posiada bezstopniową regulację temperatury, co pozwala dostosować temperaturę grzałek do indywidualnych potrzeb. Bardziej zaawansowane grille Weber elektryczne posiadają podwójną strefę grillowania, która powala jednocześnie grillować kilka potraw w odmiennych temperaturach. Używanie grilla ułatwia wbudowany system zbierania skapującego tłuszczu, który minimalizuje ryzyko zapłonu. Ociekający tłuszcz odprowadzany jest wówczas spod palników do wyjmowanej tacki ociekowej. Łatwo wyjmowane elementy grzejne oraz intuicyjny przedni panel sterowania również pozytywnie wpływają na jakość i łatwość używania. Wyświetlacz LED pozwala precyzyjnie kontrolować temperaturę, ponieważ wyświetlane są na nim informacje wskazujące dokładny odczyt bieżącej temperatury wewnętrznej. Niektóre, nieco droższe propozycje pozwalają kontrolować proces przygotowywania potraw za pomocą technologii iGrill. Aplikacja przekazuje wszystkie niezbędne informacje w czasie rzeczywistym. Kolejną przydatną funkcją, jaką posiadają wybrane grille elektryczne Weber jest wskaźnik wstępnego nagrzewania, który za pomocą dźwięku oraz lampki będzie sygnalizował osiągnięcie ustawionej temperatury. 

Grille Weber elektryczne – wysoka jakość 

Grille elektryczne Weber jakie znajdują się w naszej ofercie wykonane są wyłącznie z wysokiej jakości komponentów. Wszystkie grille posiadają żeliwne ruszty pokryte emalią porcelanową. Pozwala to równomiernie rozprowadzać ciepło i tworzyć znaki przepiekania. Aby nie dopuścić do przywierania żywności do rusztu, należy każdorazowo przed rozpoczęciem przygotowywania kolejnej potrawy, wyczyścić ruszt przy pomocy szczotki do grilla. Kotły i pokrywy najczęściej wykonane są z lekkiego i wytrzymałego stopu aluminium. Wszystkie elementy wykonane z tworzywa sztucznego, są odporne na działanie wysokich temperatur, a aluminiowe wkładki zatrzymują ciepło. Grille Weber elektryczne są więc bezpieczne i wygodne w używaniu. Na komfort wpływa również zamontowanie wysokiej jakości standów z wieszakami na różnego rodzaju akcesoria oraz dodatkowe blaty robocze. Boczne stoły można w razie potrzeby złożyć lub całkowicie zdemontować. Niektóre propozycje są w pełni mobilne, dzięki wytrzymałym na każdą pogodę kołom. Mobilność dodatkowo ułatwia zastosowanie bocznego uchwytu.

Więcej

Elektryczne 

Ilość produktów: 7

Podkategorie

 • Seria "Q1400"

  Grille Weber Q1400

  W ofercie naszego sklepu można znaleźć elektryczne grille Weber Q1400. Sprawdzą się one wszędzie tam, gdzie grillowanie na bazie gazu czy węgla drzewnego jest absolutnie niepożądane przez bliskie otoczenie sąsiadów. Jest to więc świetna alternatywa dla standardowych rozwiązań, którą można wykorzystywać cały rok, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Ważny jest również fakt, iż grille Weber Q1400 zapewniają dokładnie taki sam smak potraw, charakterystyczny dla jedzenia przygotowywanego przez tradycyjne grille.  

  Grille Weber Q1400 - podstawowe informacje

  Grille Weber Q1400 do przygotowywania potraw grillowanych wykorzystują podwójne żeliwne ruszty o wymiarach 43x32 cm, co tworzy dużą powierzchnię do grillowania. Ruszt pozwala uzyskać charakterystyczny wzorek, który zarezerwowany jest wyłącznie dla potraw przygotowywanych przez klasyczne grille. Grille Weber Q1400 posiadają wbudowany system regulacji temperatury. Wysoki komfort przygotowywania potraw zapewnia bezstopniowa regulacja, która pozwala dostosowywać temperaturę do aktualnych i adekwatnych potrzeb. Niektóre propozycje wyposażone są dodatkowo w funkcjonalny stojak Weber Q Stand. Pozwala on bezproblemowo przestawiać grill w różne miejsca podczas pracy. Stojak wyposażony jest dodatkowo w wieszaki na przydające się podczas grillowania akcesoria, które będą zawsze pod ręką. Grille Weber Q1400 utrzymane są w ciemnoszarej kolorystyce. Są to przede wszystkim designerskie rozwiązania, które świetnie będą się prezentować na tarasie lub w przynależnym do miejsca zamieszkania ogródku. Waga poszczególnych propozycji waha się pomiędzy 11 a 13 kilogramami. Gwarancja na grille Weber Q1400 (kotły wraz z pokrywami) wynosi pięć lat. Na pozostałe elementy, takie jak uchwyty czy ruszty gwarancja udzielana jest na dwa lata. 

  Grille Weber Q1400 - wysoka jakość produktów

  Grille Weber Q1400, które znajdują się w ofercie naszego sklepu zostały wyprodukowane wyłącznie w oparciu o wysokiej jakości komponenty. Żeliwne ruszty pokryte emalią porcelanową zapewniają optymalną dystrybucję ciepła na całej powierzchni. Ruszt pozwala także tworzyć charakterystyczne znaki przepiekania. Przed rozpoczęciem przygotowywania kolejnych potraw, warto pamiętać o dokładnym wyczyszczeniu rusztu za pomocą szczotki do grilla, co zminimalizuje ryzyko przywierania jedzenia. Inne elementy grilla, takie jak kocioł i pokrywa wykonane są z niezwykle wytrzymałego stopu aluminium. Grille Weber Q1400 wykorzystują w swojej budowie również elementy z tworzywa sztucznego. Są one jednak jak najbardziej bezpieczne i odporne na działanie wysokich temperatur. Tacka ociekowa pozwala gromadzić resztki tłuszczu, co zapobiega powstawaniu zapłonu. Niektóre propozycje dostępne w tej kategorii posiadają dodatkowo składane stoliki. Jest to bardzo przydatne rozwiązanie, dostarczające dodatkowego miejsca, które może być wykorzystane jako blat roboczy. Nieużywane stoliki w razie potrzeby można oczywiście złożyć. Wszystko to składa się na to, iż grille Weber Q1400 są wysokiej jakości produktami. 

 • Seria "Q2400"

  Grille Weber Q2400

  Nasz sklep oferuje wysokiej jakości grille Weber Q2400. Elektryczne propozycje eliminują potrzebę wykorzystywania tradycyjnych surowców niezbędnych w przypadku grillowania z użyciem gazu czy węgla drzewnego. Pozwala to przygotowywać grillowane potrawy nawet przez mieszkańców bloków lub domów wielorodzinnych. Wystarczy, że dysponujesz niewielkim balkonem, tarasem lub ogródkiem. Elektryczne grille Weber Q2400 nie będą uciążliwe dla sąsiadów, dzięki czemu nie spotkasz się z ich dezaprobatą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. W razie jakichkolwiek pytań – zapraszamy do kontaktu.

  Grille Weber Q2400 - podstawowe informacje

  Grille Weber Q2400 to alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań wykorzystujących standardowe surowce. Elektryczny grill gwarantuje jednak, że smak tak przygotowanych potraw będzie dokładnie taki sam jak tych grillowanych w sposób klasyczny. Grille Weber Q2400 posiadają żeliwne ruszty o wymiarach 54x39 cm, co tworzy dużą powierzchnię do grillowania wynoszącą ponad 2 000 cm². Zastosowanie rusztu pozwala na potrawach uzyskać charakterystyczny wzorek. Wbudowany system regulacji temperatury pozwala w komfortowy sposób dostosowywać temperaturę grillowania według własnych potrzeb. Grille Weber Q2400 wyposażone są w funkcjonalny i wygodny stojak Weber Q Stand. Jest on wyposażony w wieszak z trzema haczykami, na których można zawiesić niezbędne do obróbki potraw przedmioty, które dzięki temu będą stale znajdowały się w zasięgu ręki. Stojak pozwala także bezpiecznie przenosić grill w inne miejsce, w trakcie jego pracy. Grille Weber Q2400 są bardzo designerskie. Ciemnoszare odcienie jakie zastosowane zostały w tym przypadku, będą świetnie prezentować się zarówno na tarasie w bloku, jak i w przynależnym do domu ogródku. Waga grillów z serii Q2400 oscyluje w granicach 20 kilogramów. Kotły i pokrywy objęte są pięcioletnią gwarancją, natomiast pozostałe elementy jak uchwyty czy żeliwny ruszt posiadają gwarancję dwuletnią. 

  Grille Weber Q2400 - wysoka jakość produktów

  Grille Weber Q2400 zostały wyprodukowane wyłącznie z użyciem wysokiej jakości części i elementów składowych, tak aby były to produkty trwałe i wytrzymałe oraz aby całość prezentowała się spójnie. Na trwałość produktów wpływa chociażby fakt zastosowania w przypadku kotłów i pokryw wytrzymałego stopu aluminium. Żeliwne ruszty pokryte są emalią porcelanową. Gwarantują one idealne rozprowadzanie ciepła po całej powierzchni, tak aby cała potrawa mogła być równomiernie grillowana. Producenci zalecają, aby każdorazowo przed przygotowywaniem kolejnej potrawy, czyścić ruszt z pozostałości, tak aby maksymalnie zminimalizować ryzyko przywierania jedzenia. Grille Weber Q2400 posiadają również elementy wykonane ze sztucznego tworzywa. Są to jednak materiały i surowce w pełni bezpieczne i całkowicie odporne na działanie wysokich temperatur. Dodatkowo w przypadku tych rozwiązań użytkownicy mogą korzystać ze składanych, bocznych stolików, które tworzą dodatkowy, funkcjonalny blat roboczy. Na bezpieczeństwo użytkowników wpływa również fakt zastosowania tacki ociekowej, która chroni przed zapłonem.

 • PULSE

  Grille elektryczne spełnieniem marzeń osób, które nie mają własnego ogrodu

  Niestety, ale nie wszyscy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami dużego ogrodu, czy dużej przestrzeni oddzielającej nas od sąsiadów. Czy to w takim razie musi oznaczać, że miłośnicy potraw z grilla nie mają prawa do odrobiny przyjemności? Oczywiście, że nie! Istnieją przecież grille weber pulse!

  Nie da się ukryć, że posiadanie własnego domu z dużym ogrodem niesie ze sobą wiele zalet, szczególnie w sezonie letnim. Wystarczy odpowiednio urządzić ogród, wyposażyć go w odpowiedni sprzęt, by móc spędzać letnie wieczory w gronie rodziny i przyjaciół. Sezon letni sprzyja też weekendowemu grillowaniu, więc przy okazji można się zrelaksować i dobrze zjeść.

  Jednak nie wszyscy mają dom z dużym ogrodem. Czasami teraz jest bardzo ograniczony, a mała przestrzeń oddzielająca od sąsiadów sprawia, że wielu z nas nie może sobie pozwolić na grillowanie. Nie inaczej jest w przypadku osób, które mieszkają w blokowiskach. Tutaj potrawy z rusztu można co najwyżej zjeść na mieście. Czy aby na pewno? Istnieją przecież grille pulse elektryczne.

  Grille elektryczne – o czym mowa?

  No właśnie, co skrywa się za nazwą grilla elektrycznego weber pulse? Z pewnością możliwość przygotowania potraw, które smakiem nie różnią się od tych przygotowywanych na grillu gazowym lub węglowym. Jak już sama nazwa wskazuje do czynienia mamy z grillem zasilanym na prąd. Aby zacząć grillować, wystarczy włożyć wtyczkę do kontaktu.

  Brzmi wspaniale? I tak jest! Nie trzeba czekać, aż ruszt odpowiednio się nagrzeje, jak w przypadku innych rodzajów grilla. Grille elektryczne oferują duży komfort grillowania. Żeliwny ruszt zapewnia szybką i równomierną dystrybucję ciepła, dzięki czemu wszystkie potrawy, które się na nim znajdą będą doskonale podsmażone.

  Niektórzy pewnie od razu pomyślą, ale jak to prąd taki drogi, a ja mam jeszcze podbijać rachunki chwilą przyjemności? Prawda jest taka, że tego typu grille są energooszczędne, więc zużycie prądu będzie niewielkie. Przy średniej cenie za prąd, koszt zużycia energii za godzinę nie wyniesie nas więcej niż 2 zł. Co ciekawe, jeśli będziemy grillować z zamkniętą pokrywą, to zużycie prądu jeszcze bardziej się zmniejszy. Czy to w takim razie takie kosztowne? Oczywiście, że nie, a przy okazji daje możliwość świetniej zabawy i spróbowania potraw z własnego rusztu.

  Grille elektryczne – gdzie się sprawdzą?

  Gdzie w takim razie sprawdzą się tego typu grille? Na pewno tam, gdzie do dyspozycji mamy taras. Wiele posesji ma bardzo ograniczoną przestrzeń, co oznacza, że korzystać można tylko z tarasu. Tradycyjnego grilla węglowego raczej nikt nie zdecyduje się ustawić, ale za grill elektryczny już można. Jest on bezpieczny w użyciu, potrawy na nim szybko się pieką, a my możemy cieszyć się miłym popołudniem lub wieczorem z bliskimi.

  Grille elektryczne sprawdzą się również w blokowiskach, ale co ważne, tylko tam, gdzie do dyspozycji mamy duży balkon. Na małych powierzchniach grillowanie nie dość, że może zakłócać komfort życia sąsiadów, to jeszcze bywa utrudniony.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów