Grille WEBER 

Ilość produktów: 3
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Grille WEBER

Grille weber to wysokiej jakości sprzęt ogrodowy, który pozwoli ci spędzić wyśmienity czas z rodziną i przyjaciółmi. W naszej ofercie znajdziesz ekskluzywne i stylowe grille węglowe, elektryczne oraz gazowe. Grille weber gwarantują łatwość rozpalania oraz możliwość przygotowania potrawy zarówno dla najbliższych przyjaciół, jak i dla wielodzietn...

Grille weber to wysokiej jakości sprzęt ogrodowy, który pozwoli ci spędzić wyśmienity czas z rodziną i przyjaciółmi. W naszej ofercie znajdziesz ekskluzywne i stylowe grille węglowe, elektryczne oraz gazowe. Grille weber gwarantują łatwość rozpalania oraz możliwość przygotowania potrawy zarówno dla najbliższych przyjaciół, jak i dla wielodzietnej rodziny. Co więcej, są bezpieczne oraz idealnie spełniają swoje funkcje. Sezon grillowy otwarty! 

Grill Weber elektryczny

To doskonałe rozwiązanie, gdy nie posiadamy ogrodu, a jedynie mały balkon. Grille elektryczne marki Weber pozwolą ci ominąć konieczności rozpalenia węgla oraz intensywnego zapachu dymu. To propozycja, dla wszystkich miłośników nowoczesności i coraz częściej przyszłość grillowania. Jego zaletą jest też szybkie nagrzewanie - wystarczy ustawić optymalną temperaturę oraz poczekać kilka minut na nagrzanie grzałki. W ofercie naszego sklepu znajdziecie grille stołowe, które można używać również w kuchni. Są to nieduże urządzenia, na których możemy przygotować posiłek dla najbliższych przyjaciół lub rodziny. Żeliwny ruszt do grillowania pokryty jest emalią porcelanową. Starannie przemyślana konstrukcja sprawia, że tłuszcz swobodnie ścieka do kanałów i dzięki temu czyszczenie grilla jest niezwykle łatwe. Podwójne strefy pieczenia dają możliwość grillowania różnych potraw, w tym samym czasie, ale w odmiennych temperaturach. 

Grill Weber węglowy

Miłośnicy tradycyjnego grillowania chętnie wybierają klasyczne grille węglowe. W naszej ofercie znajdziecie sprzęty o różnej wielkości. Wyróżniają się one wieloma przydatnymi funkcjami. Pokrywa z regulacją dopływu powietrza pozwala na miłe spędzenie czasu, niezależnie od pogody oraz minimalizuje ryzyko powstania otwartych płomieni, dzięki czemu potrawy nie przypalają się. Grille węglowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które zabezpieczone są przed korozją. Dodatkową zaletą jest popielnik pod paleniskiem, do którego mamy łatwy dostęp i możemy usuwać popiół w każdej chwili.  Niektóre grille węglowe renomowanej marki Weber posiadają nowatorski system czyszczący One-Touch. Są to specjalne skrzydełka wbudowane wewnątrz grilla, które można obracać i usuwać nadmiar popiołu, który znajduje się na dnie. 

Grill Weber gazowy 

Grille gazowe są chętnie kupowane ze względu na mnogość funkcji oraz praktyczność. Nierzadko wyposażone są w wygodne półki na produkty i nadają się do przygotowywania posiłku dla większej ilości osób. Termometr, który zamontowany jest na pokrywie pozwala na precyzyjnie wyregulowanie temperatury, dzięki czemu danie cechuje się perfekcyjnym wykonaniem. Solidne, miękkie kółka transportowe ułatwiają przemieszczanie grilla i nie rysują podłoża. W większych modelach znajdują się aż 3 palniki gazowe, które gwarantują równomierną dystrybucję ciepła. Żeliwny ruszt pokryty jest emalią porcelanową. Użytkowanie urządzenia ułatwia elektroniczny zapłon, kompaktowy system odprowadzania tłuszczu oraz wygodne i ergonomiczne uchwyty, które wykonane są z wytrzymałego materiału.

Więcej