Seria "Q2400" 

Znaleziono 1 produkt
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Seria "Q2400"

Grille Weber Q2400

Nasz sklep oferuje wysokiej jakości grille Weber Q2400. Elektryczne propozycje eliminują potrzebę wykorzystywania tradycyjnych surowców niezbędnych w przypadku grillowania z użyciem gazu czy węgla drzewnego. Pozwala to przygotowywać grillowane potrawy nawet przez mieszkańców bloków lub domów wielorodzinnych. Wystarczy, że dysp...

Grille Weber Q2400

Nasz sklep oferuje wysokiej jakości grille Weber Q2400. Elektryczne propozycje eliminują potrzebę wykorzystywania tradycyjnych surowców niezbędnych w przypadku grillowania z użyciem gazu czy węgla drzewnego. Pozwala to przygotowywać grillowane potrawy nawet przez mieszkańców bloków lub domów wielorodzinnych. Wystarczy, że dysponujesz niewielkim balkonem, tarasem lub ogródkiem. Elektryczne grille Weber Q2400 nie będą uciążliwe dla sąsiadów, dzięki czemu nie spotkasz się z ich dezaprobatą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. W razie jakichkolwiek pytań – zapraszamy do kontaktu.

Grille Weber Q2400 - podstawowe informacje

Grille Weber Q2400 to alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań wykorzystujących standardowe surowce. Elektryczny grill gwarantuje jednak, że smak tak przygotowanych potraw będzie dokładnie taki sam jak tych grillowanych w sposób klasyczny. Grille Weber Q2400 posiadają żeliwne ruszty o wymiarach 54x39 cm, co tworzy dużą powierzchnię do grillowania wynoszącą ponad 2 000 cm². Zastosowanie rusztu pozwala na potrawach uzyskać charakterystyczny wzorek. Wbudowany system regulacji temperatury pozwala w komfortowy sposób dostosowywać temperaturę grillowania według własnych potrzeb. Grille Weber Q2400 wyposażone są w funkcjonalny i wygodny stojak Weber Q Stand. Jest on wyposażony w wieszak z trzema haczykami, na których można zawiesić niezbędne do obróbki potraw przedmioty, które dzięki temu będą stale znajdowały się w zasięgu ręki. Stojak pozwala także bezpiecznie przenosić grill w inne miejsce, w trakcie jego pracy. Grille Weber Q2400 są bardzo designerskie. Ciemnoszare odcienie jakie zastosowane zostały w tym przypadku, będą świetnie prezentować się zarówno na tarasie w bloku, jak i w przynależnym do domu ogródku. Waga grillów z serii Q2400 oscyluje w granicach 20 kilogramów. Kotły i pokrywy objęte są pięcioletnią gwarancją, natomiast pozostałe elementy jak uchwyty czy żeliwny ruszt posiadają gwarancję dwuletnią. 

Grille Weber Q2400 - wysoka jakość produktów

Grille Weber Q2400 zostały wyprodukowane wyłącznie z użyciem wysokiej jakości części i elementów składowych, tak aby były to produkty trwałe i wytrzymałe oraz aby całość prezentowała się spójnie. Na trwałość produktów wpływa chociażby fakt zastosowania w przypadku kotłów i pokryw wytrzymałego stopu aluminium. Żeliwne ruszty pokryte są emalią porcelanową. Gwarantują one idealne rozprowadzanie ciepła po całej powierzchni, tak aby cała potrawa mogła być równomiernie grillowana. Producenci zalecają, aby każdorazowo przed przygotowywaniem kolejnej potrawy, czyścić ruszt z pozostałości, tak aby maksymalnie zminimalizować ryzyko przywierania jedzenia. Grille Weber Q2400 posiadają również elementy wykonane ze sztucznego tworzywa. Są to jednak materiały i surowce w pełni bezpieczne i całkowicie odporne na działanie wysokich temperatur. Dodatkowo w przypadku tych rozwiązań użytkownicy mogą korzystać ze składanych, bocznych stolików, które tworzą dodatkowy, funkcjonalny blat roboczy. Na bezpieczeństwo użytkowników wpływa również fakt zastosowania tacki ociekowej, która chroni przed zapłonem.

Więcej