Global - Seria GS 

Ilość produktów: 11
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Global - Seria GS

Japońskie noże z serii GS – do warzyw i mięs

Spoglądając na japońskie noże Global z serii GS, spostrzeżesz, że są to modele o stosunkowo krótkich ostrzach. Większość z nich ma charakter uniwersalny, jednak można wśród nich wyodrębnić wersje przeznaczone do obierania, a także dostosowane do krojenia warzyw. Dzięki rozpiętości zaprezentowanego aso...

Japońskie noże z serii GS – do warzyw i mięs

Spoglądając na japońskie noże Global z serii GS, spostrzeżesz, że są to modele o stosunkowo krótkich ostrzach. Większość z nich ma charakter uniwersalny, jednak można wśród nich wyodrębnić wersje przeznaczone do obierania, a także dostosowane do krojenia warzyw. Dzięki rozpiętości zaprezentowanego asortymentu każdy klient ma szansę znaleźć nóż dopasowany do własnych wymagań i potrzeb. Jesteśmy pewni, że produkty z serii GS zadowolą wszystkich, nawet najbardziej wybredne osoby. Wyróżniają się na tle innych, tradycyjnych odpowiedników swoim wyrafinowanym trójkątnym kształtem. Niemałą popularnością cieszą się uniwersalne noże Global GS, a także ostrza przystosowane do siekania warzyw. Dzięki swej ponadprzeciętnej ostrości oraz precyzyjnemu wykonaniu, cięcie marchwi, cebuli, czy jabłek nie będzie stanowić żadnego problemu. Noże Global GS posłużą Ci przez długi czas, a korzystanie z nich zawsze będzie wygodne. Możesz cieszyć się krojeniem warzyw bez konieczności silnego dociskania ostrza do powierzchni. Warto przypomnieć, że są to narzędzia nie tylko przydatne podczas grilla, ale równie dobrze sprawdzą się jako dodatek do wyposażenia kuchennego. Ich uniwersalność sprawia, że mogą być także wykorzystane w lokalach gastronomicznych. Korzystanie z nich jest czystą przyjemnością! Japońskie noże GS może dzierżyć każdy – nie tylko profesjonaliści, ale także sporadycznie zaglądający do garnka amatorscy kucharze.

Japońskie noże do obierania z serii GS

Noże Global GS to nie tylko modele do warzyw i wersje uniwersalne. W skład dostępnego asortymentu wchodzą również narzędzia służące do obierania. Korzystanie z nich jest bardzo łatwe i komfortowe. Zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa – rączka jest poręczna i nie wyślizguje się z dłoni, nawet przy dłuższej pracy. Niektóre modele posiadają specjalnie zakrzywioną końcówkę, co ułatwia obieranie okrągłych owoców oraz warzyw – przydają się do jabłek, gruszek, a także do drylowania moreli. Jesteśmy przekonani, że gdy raz skorzystasz z noży japońskich GS, nie będziesz mieć ochoty zamieniać ich na żadne inne narzędzia! Wiele z nich posiada ostrza ze stali nierdzewnej. Zapewniają więc wysoką jakość oraz trwałość przez naprawdę długi czas.

Noże Global GS – design prosto z Japonii

Japońskie noże Global GS cieszą się skutecznością oraz odpowiednio wyprofilowanym ostrzem. Umożliwiają szybką obróbkę warzyw, owoców i mięs. Genialnie sprawdzą się w czasie organizowania dużego grilla, a także jako codzienny pomocnik przy obiedzie. Z pewnością każdy zwróci uwagę na ich lekko opływowy design, który różni się nieco od wersji GF. Wykończenie rękojeści jest ciekawe oraz designerskie, ale przede wszystkim funkcjonalne. Pozwala na komfortowe trzymanie noża w dłoni, dlatego praca ze wszystkimi modelami zawsze przebiega sprawnie. Rączkę zaprojektowano w taki sposób, aby genialnie wpisała się w potrzeby mężczyzn oraz kobiet. Noże Global pierwszy raz światło dzienne ujrzały w roku 1985 i od tamtego czasu sukcesywnie zdobywają kolejnych miłośników, którzy nie wyobrażają sobie przyrządzania dań bez ich użycia. Marka posiada wiele różnych serii narzędzi, to między innymi G, GS i GF – zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Więcej