Seria "Q1400" 

Znaleziono 1 produkt
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Seria "Q1400"

Grille Weber Q1400

W ofercie naszego sklepu można znaleźć elektryczne grille Weber Q1400. Sprawdzą się one wszędzie tam, gdzie grillowanie na bazie gazu czy węgla drzewnego jest absolutnie niepożądane przez bliskie otoczenie sąsiadów. Jest to więc świetna alternatywa dla standardowych rozwiązań, którą można wykorzystywać cały rok, niezależnie od...

Grille Weber Q1400

W ofercie naszego sklepu można znaleźć elektryczne grille Weber Q1400. Sprawdzą się one wszędzie tam, gdzie grillowanie na bazie gazu czy węgla drzewnego jest absolutnie niepożądane przez bliskie otoczenie sąsiadów. Jest to więc świetna alternatywa dla standardowych rozwiązań, którą można wykorzystywać cały rok, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Ważny jest również fakt, iż grille Weber Q1400 zapewniają dokładnie taki sam smak potraw, charakterystyczny dla jedzenia przygotowywanego przez tradycyjne grille.  

Grille Weber Q1400 - podstawowe informacje

Grille Weber Q1400 do przygotowywania potraw grillowanych wykorzystują podwójne żeliwne ruszty o wymiarach 43x32 cm, co tworzy dużą powierzchnię do grillowania. Ruszt pozwala uzyskać charakterystyczny wzorek, który zarezerwowany jest wyłącznie dla potraw przygotowywanych przez klasyczne grille. Grille Weber Q1400 posiadają wbudowany system regulacji temperatury. Wysoki komfort przygotowywania potraw zapewnia bezstopniowa regulacja, która pozwala dostosowywać temperaturę do aktualnych i adekwatnych potrzeb. Niektóre propozycje wyposażone są dodatkowo w funkcjonalny stojak Weber Q Stand. Pozwala on bezproblemowo przestawiać grill w różne miejsca podczas pracy. Stojak wyposażony jest dodatkowo w wieszaki na przydające się podczas grillowania akcesoria, które będą zawsze pod ręką. Grille Weber Q1400 utrzymane są w ciemnoszarej kolorystyce. Są to przede wszystkim designerskie rozwiązania, które świetnie będą się prezentować na tarasie lub w przynależnym do miejsca zamieszkania ogródku. Waga poszczególnych propozycji waha się pomiędzy 11 a 13 kilogramami. Gwarancja na grille Weber Q1400 (kotły wraz z pokrywami) wynosi pięć lat. Na pozostałe elementy, takie jak uchwyty czy ruszty gwarancja udzielana jest na dwa lata. 

Grille Weber Q1400 - wysoka jakość produktów

Grille Weber Q1400, które znajdują się w ofercie naszego sklepu zostały wyprodukowane wyłącznie w oparciu o wysokiej jakości komponenty. Żeliwne ruszty pokryte emalią porcelanową zapewniają optymalną dystrybucję ciepła na całej powierzchni. Ruszt pozwala także tworzyć charakterystyczne znaki przepiekania. Przed rozpoczęciem przygotowywania kolejnych potraw, warto pamiętać o dokładnym wyczyszczeniu rusztu za pomocą szczotki do grilla, co zminimalizuje ryzyko przywierania jedzenia. Inne elementy grilla, takie jak kocioł i pokrywa wykonane są z niezwykle wytrzymałego stopu aluminium. Grille Weber Q1400 wykorzystują w swojej budowie również elementy z tworzywa sztucznego. Są one jednak jak najbardziej bezpieczne i odporne na działanie wysokich temperatur. Tacka ociekowa pozwala gromadzić resztki tłuszczu, co zapobiega powstawaniu zapłonu. Niektóre propozycje dostępne w tej kategorii posiadają dodatkowo składane stoliki. Jest to bardzo przydatne rozwiązanie, dostarczające dodatkowego miejsca, które może być wykorzystane jako blat roboczy. Nieużywane stoliki w razie potrzeby można oczywiście złożyć. Wszystko to składa się na to, iż grille Weber Q1400 są wysokiej jakości produktami. 

Więcej