Grille na pellet

Grille na pellet 

Grill na pellet to profesjonalny sprzęt, który rozpalany jest przy pomocy pelletu. Użycie do grillowania materiału w 100% drewnianego sprawia, że możesz bawić się różnymi profilami smakowymi, a nawet dopasowywać je do przygotowanych przez Ciebie potraw. Korzystanie z grilla pelletowego to czysta przyjemność, ponieważ sprzęt ten jest łatwy w obsłudze i nie wymaga od Ciebie specjalistycznych umiejętności. Rozpalenie, a następnie utrzymanie ognia przebiega sprawnie. Co tak naprawdę wyróżnia grill pellet? Jest wiele zalet, które przekonają Cię do inwestycji w gatunkowy grill na pellet. 


Wyjątkowy aromat dzięki grillom pelletowym 

Jedną z głównych zalet grill na pellet jest zdolność do generowania wysokiej temperatury, umożliwiającej precyzyjne i zróżnicowane gotowanie. Zakres, o którym mówimy wynosi od 80ºC do imponujących 315ºC. Przygotowanie potraw przy pomocy grilla pelletowego to nie tylko grillowanie, ale i wędzenie potraw. Wszystko to, dzięki uniwersalności produktów dostępnych w naszej ofercie. Mamy wszystko, co potrzebne jest dla entuzjastów różnorodnych technik kulinarnych. Wybierz grill pelletowy i komponuj wyjątkowe potrawy, które skradną serce Twoim bliskim i zaproszonym gościom. Mieszanka drzew liściastych, z jakiej tworzy się pellet, nadaje potrawom wyjątkowy, charakterystyczny smak.


Grille na pellet Weber w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdziesz grille na pellet Weber, które zostały pokryte emalią porcelanową, dzięki są one odporne na rdzewienie i pękanie materiału. Dodatkowo pozwolą Ci one na opiekanie i wędzenie w zakresie temperatur od 95 do 315°C. Bez większej trudności przyrządzisz ulubioną potrawę. Grill na pellet Weber Smokefire to aż 6370 centymetrów przeznaczonych do grillowania. Oznacza to, że producent zapewnia Ci dwie duże powierzchnie, na których możesz grillować mięso, warzywa i o wiele więcej. Co jeszcze cechuje grill na pellet marki Weber? Grill na pellet drzewny jest zasilany prądem stałym, co sprawia, że o wiele łatwiej zapobiec zatorom w podajniku. Postaw na równomierne rozprowadzanie ciepła po całej powierzchni przyrządzania, wybierz grill smokefire lub inny model dostępny w naszym sklepie.
Przypominamy, że oferowany przez nas grille na pellet są nie tylko wysoce funkcjonalne, ale i cenowo przystępne w porównaniu do oferowanej jakości. Dzięki solidnej konstrukcji i zaawansowanym rozwiązaniom nasze grille są zarówno praktyczne, jak i mobilne. Pozytywne opinie naszych klientów potwierdzają wysoką jakość oraz funkcjonalność tych urządzeń.


Ekologiczna alternatywa, czyli grill pelletowy 

Grillowanie przy pomocy grilla na pelet drzewny to czysta przyjemność, która pozwoli Ci na eksplorację kulinarnych doznań. Jednak warto wiedzieć, że wybór grill pellet to coś znacznie więcej niż przyrządzanie potraw, to przede wszystkim ekologiczne podejście do grillowania. A wszystko to jest zasługą wykorzystaniu paliwa odnawialnego i niskiej emisji substancji szkodliwych. Grill pelletowy stał się ekologiczną alternatywą dla tradycyjnych grilli węglowych. Niezależnie, czy sięgniesz po grill firmy Weber w wersji większej, czy mniejszej, otrzymasz nowoczesne, a przy tym wszechstronne narzędzie do przyrządzania ulubionych potraw.  Swoje zakupy w sklepie Świat Grilla możesz wzbogacić o niezbędne akcesoria, a dokładnie torbę na pellet Weber, która zachwyci Cię swoim designem i pojemnością. Torba na pellet została stworzona z wytrzymałego materiału PVB, dzięki czemu zmieści aż do 9 kg pelletu lub węgla drzewnego. Jest ona odporna na działanie czynników atmosferycznych. Poznaj całą ofertę naszego sklepu. 
 
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij